Optilised spordiprillid
Optilised spordiprillid

Võimalus valmistada Unika Wrap tehnoloogiat kasutades suure kumerusega ühevaatelisi spordiprille polariseeritud, fotokroomsete või tavaliste klaasidega.


Klaaside disain on töötatud välja spetsiaalselt paigaldamiseks päikeseprillidesse ja spordiraamidesse, millel on suured mõõtmed ja suur baaskumerus. Iga klaasi puhul arvutatakse eraldi lokaalse kumerusega pind, mis kompenseerib küljeaberratsioone. See pakub kõigile kasutajatele kõrgemat kvaliteeti ja suuremat mugavust.


Klaasid Unika Wrap on suurepärased aktiivseks sporditegemiseks, näiteks surfamiseks, matkamiseks, jalgrattasõiduks, võrkpalli mängimiseks, suusaspordi­alade harrastamiseks jne.

Optilised spordiprillid

Valmistame Unika Wrap tehnoloogiat kasutades optilised päikeseprillid teile sobivatesse päikeseprilli raamidesse.


Valikus:

logo

Klaaside disain on töötatud välja spetsiaalselt paigaldamiseks päikeseprillidesse, millel on suured mõõtmed ja suur baaskumerus. Iga klaasi puhul arvutatakse eraldi lokaalse kumerusega pind, mis kompenseerib küljeaberratsioone. See pakub kõigile kasutajatele kõrgemat kvaliteeti ja suuremat mugavust.

Optilised spordiprillid

Kõik golfarid teavad, kui raske on jälgida hook`i või slice`i trajektooriga lendavat golfipalli. Veel hullem, kui tuleb küsida mängukaaslastelt, kuhu see siis lõpuks maandus!


Kas poleks lihtsam, kui annaksite endale võimaluse ise jälgida oma palli lendu ja maandumist? Vajate vaid õigeid, selleks spetsiaalselt väljatöötatud Essilor Master tüüpi prilliläätsesid!


Golfi mängides kasutage Essilor MASTER prilliklaase!


Need keskmise tumedusastmega prilliläätsed tulevad hästi toime heleduse muutustega erinevates situatsioonides ja suurendavad visuaalset kontrasti, seetõttu on golfipall paremini nähtav.


NB! Valige võimalikult suur prilliraam.

Optilised spordiprillid

Proffessionaalsed allergiavabad BLICK reguleeritava silmavahega ujumisprillid, mida saab kasutada nii basseinis, meres, järves kui ka jões ujumiseks.


Miks valida BLICK ujumisprillid?


  • koostisosad on väga kõrge kvaliteediga
  • löögikindlad polükarbonaadist klaasid
  • klaasid on kaetud väljastpoolt kriimustuskindla kõvapinnaga
  • klaasid on seestpoolt kaetud kvaliteetse uduvastase pinnakattega
  • klaasid on UV kaitsega
  • suur reguleerimisvahemik tagab suurepärase kasutuse nii noortele kui täiskasvanutele
  • allergiavabadest materjalidest toodetud ujumisprill

Suurepärane disain ja prillide reguleerimise võimalus tagab parima sobivuse näokujuga. Silikoonist reguleeritav kinnitusrihm hoiab prille kindlalt paigal ja tagab parima kaitse sukeldumise ajal. Komplektis on 3 erineva pikkusega vahetatavat ninasilda, et tagada võimalikult täpne klaaside vahekaugus ning ujumisprillide sobivus näokujuga. Ninasildade mõõdud on: small (14 mm), medium (19mm) ja large (23mm). Ujumisprillide komplekt koosneb kolmest eripikkusega ninasillast, kahest klaasist ja silikoonist pingutusrihmast. Ujumisprillide kokkupaneku juhend on pakendiga kaasas.

Optilised spordiprillid

Võimalus valmistada optiline spordiprill uudse tehnoloogiaga.Vahetatavate halli,oranzi ja kollaste polükarbonaat läätsedega päikeseprilli sisse on disainitud optiliste klaaside jaoks spetsiaalne raam,mida saab kontaktläätsede kasutamise ajal kergesti eemaldada.


0ptilised läätsed valmistame niiskust hülgava tehnoloogia ESSILOR OPTIFOG abil,mis tagab mitte uduseks minemise nii suvel kui talvel .