Crizal Prevencia

Tootekirjeldus

Valgus on vajalik meile igapäevaselt.

Valgus on aluseks nägemismeelele, et eristada värvitoone, tunda ära vorme, tähele panna detaile...

Valguse sagedused aitavad meil asju näha. Nähtava valguse kasulik foon algab türkiissinisest sagedusest, mis äratab meid üles ja annab päevaks hea enesetunde.

Kuid valgus võib meie tervist ja nägemist ka kahjustada. UV-kiirguse kahjulik toime nahale on üldtuntud, kuid teave suure riskifaktorina katarakti tekkeks pole väga levinud.

Lillakassinine valgussagedus (415-455 nm) on kahjulik võrkkesta rakkudele ja on üks peamisi silmapõhja retseptorite degeneratsiooni põhjustajatest (AMD).

Crizal Prevencia kaitsekiht on üles ehitatud selliselt, et kahjulikud sagedused (UV-kiirgus ja kahjulik sinine sagedus) filtreeritakse välja ja läbi lastakse ainult kasulik ja vajalik valgus. Niimoodi säilib eeskujulik nägemistaju ja ka silma tervis.

  1. Crizal Prevencia blokeerib 20% kahjulikust lillakassinisest valgusest, mida kiirgavad päike, valgustid, ekraanid ja paljud muud kiirgusallikad.

  2. Crizal Prevencia sisaldab Eye-Sun Protector Factor (E-SPF 25) kaitset UV-kiirguse vastu, mis on 25 korda tõhusam, kui silmad ilma kaitseta.

  3. Crizal Prevencial on kõik Crizal-katete parimad omadused, mis tagavad selge ja kontrastse nägemise pikaks ajaks. Kate on lillakasrohelise jääkpeegeldusega.

Crizal Prevencia - uusim ja parim prilliklaasikate

Õigeaegne nägemise kontroll + võimalus valida kõige
uuemad / parimad prilliklaasid tutvumishinnaga -
see tähendab TE NÄETE HÄSTI!

Registreeru tasuta silmakontrolli

Crizal Prevencia katet saame kasutada kõikidel prantsuse firma ESSILOR parimatel klaasidel nii ühevaateliste-, kontori- kui mitmevaateliste prillide puhul.